Hakkımızda

UnoModa’yı farklı kılan, sitede göreceğiniz ürünlerin büyük çoğunluğunun hazır olmamasıdır. Bu o ürünü size özel kılar. Bir çok ürün siz sipariş verdikten sonar, tamamen size özel hazırlanır. Size özel beden, size özel renk gibi kişiselleştirilebilir bir çok özellik barındırır. Haute Couture kavramını tam anlamıyla yansıtır. Aynı zamanda, yine size özel hissettirecek bir diğer kısmı ise, ürünlerin çoğu el yapımı ve el işçiliğine dayalıdır.

UnoModa aynı zamanda Türkiye’de lüks modaya yeni bir soluk getirmeyi planlayan VeniseLouise Luxury markasının şuan için tek yetkili satıcısıdır.

Siteyi gezerken gireceğiniz her üründe açıklamalara ve detaylara dikkat etmenizi öneririz. Her ürünün kendine özel bir beden tablosu, hazırlık süresi mevcuttur.

Detaylar;

unomoda 2020 yılında tescilli bir marka olarak devogo group bünyesinde kuruldu.  Önce insan prensibiyle yola çıkan markamız Dünya’nın en hızlı gelişen, büyüyen sektörlerinden E-Ticaret’te yerini aldı. Amacımız, en kaliteli ürünleri her zaman en uygun fiyatlarla ve en önemlisi en hızlı şekilde son kullanıcısına ulaştırmak.

Unomodo / Unomoda Moda’da yeni bir soluk yaratmayı ve tüm müşterilerine kendilerini özel hissettirmeyi amaçlıyor.

Mutlu Müşteri

En kaliteli ürün ve hizmeti, en hızlı şekilde alan, siparişinin oluşturulmasından, teslimat ve sonrasına kadar her adımda karşısında muhatap bulup, iletişim kurabilen, kar marjından önce istekleri önemsenen ve bütün bunlar sonucunda, %100 mutlu olan müşteri.

Şeffaflık

unomoda her zaman müşterilerine şeffaflık garantisi verir.

Misyonumuz; Nihai tüketiciye en kaliteli hizmeti, en hızlı ve en hesaplı şekilde ulaştırarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz; unomodo markasının kalitesini sürekli geliştirip, artırarak korumasını sağlamak.

Bilmek istediğiniz, merak ettiğiniz her türlü konuda bizlere iletişim bölümünden ya da destek@unomoda.net  mail adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi karşılamaktan memnuniyet duyarız.

DeVoGo Grup Danışmanlık LTD. ŞTİ.

Ankara / Türkiye

Dikimevi VD 2940660420

Mersis: 0294066042000001