Hakkımızda

unomoda 2020 yılında tescilli bir marka olarak devogo group bünyesinde kuruldu.  Önce insan prensibiyle yola çıkan markamız Dünya’nın en hızlı gelişen, büyüyen sektörlerinden E-Ticaret’te yerini aldı. Amacımız, en kaliteli ürünleri her zaman en uygun fiyatlarla ve en önemlisi en hızlı şekilde son kullanıcısına ulaştırmak.

Bu yüzden markamızın ilk başlangıcını unomodoeu.com ile Türkiye dışına gönderim seçeneğiyle başlattık. Şimdi ise unomoda.net ile Türkiye pazarında yerimizi aldık.

unomodo-unomoda Türkiye’den başlayan bir girişimdir. Türkiye özellikle Tekstil ve Aksesuar konusunda çok başarılı ve kalite ve fiyatlarıyla Dünya’da çok üst sıralarda yer alan bir ülkedir. Dünyaca ünlü bir çok marka ürünlerinin büyük kısmını Türkiye’de üretmektedir. Buna ek olarak, Avrupa-Amerika ve Dünya’nın geri kalanına göre Türkiye’de hizmet sektörü çok gelişmiş durumdadır. Alınan bir hizmet en hızlı şekilde yerine getirilmelidir.

unomodo’nun başlangıç noktasının Avrupa ve Dünya’nın kalanı olmasındaki en büyük etmen budur. Markamızın en önem verdiği konu, Türkiye’de alışılmış bu hızlı-kaliteli hizmeti, dünyanın geri kalanına taşımak ve göstermektir.

Şimdi ise aynı amaçla, kusursuz bir alışveriş deneyimini ülkemiz sınırlarında hayata geçirdik.

Bütün bunlar ışığında önceliklerimiz;

Mutlu Müşteri

En kaliteli ürün ve hizmeti, en hızlı şekilde alan, siparişinin oluşturulmasından, teslimat ve sonrasına kadar her adımda karşısında muhatap bulup, iletişim kurabilen, kar marjından önce istekleri önemsenen ve bütün bunlar sonucunda, %100 mutlu olan müşteri.

Şeffaflık

unomoda her zaman müşterilerine şeffaflık garantisi verir.

Misyonumuz; Nihai tüketiciye en kaliteli hizmeti, en hızlı ve en hesaplı şekilde ulaştırarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz; unomodo markasının kalitesini sürekli geliştirip, artırarak korumasını sağlamak.

 

Bilmek istediğiniz, merak ettiğiniz her türlü konuda bizlere iletişim bölümünden ya da destek@unomoda.net  mail adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi karşılamaktan memnuniyet duyarız.


DeVoGo Grup Danışmanlık LTD. ŞTİ.

Çankaya/Ankara

Dikimevi VD 2940660420

Mersis: 0294066042000001